Specjalista ds. Monitoringu Mediów (social media)

News Monitor Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy oddziałem firmy Breitenbach Media, zajmującej się monitoringiem niemieckich mediów.

Jeżeli niestraszne Ci jest wczesne wstawanie, potrafisz pracowac pod presją czasu i znasz język niemiecki na poziomie bardzo dobrym to koniecznie dołącz do naszego zespołu!!

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: Specjalista ds. Monitoringu Mediów.

Twoja praca będzie polegać na:

  •  Clippingu artykułów prasowych, RTV
  •  Ciągłym kontakcie z naszym zespołem w Niemczech,

Oczekujemy od Ciebie:

  •  Znajomości języka niemieckiego – warunek konieczny (minimum B1)
  •  Zaangażowania w wykonywaną pracę,
  •  Sumiennego wykonywania swoich obowiązków,
  •  Przyjaznego nastawienia do ludzi,
  •  Znajomość zagadnień związanych z social media będzie dodatkowym atutem.

W zamian oferujemy:

  •  Elastyczny czas pracy, (ok. 15-20 godzin tygodniowo lub cały etat)
  •  Bardzo dobrą stawkę godzinową + premia
  •  Praca w biurze w centrum Poznania,
  •  Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji językowych,
  •  Pracę w miłej atmosferze w młodym zespole

Prezentacja firmy

News Monitor jest firmą wchodzącą w skład grupy Breitenbach Media... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/10/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Obsługa klienta, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Praca dla studenta