Specjalista ds. monitoringu mediów (j.niemiecki)

News Monitor Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób do naszego zespołu zajmującego się monitorowaniem i analizą niemieckich mediów.

Wymagania

  • dobra znajomość języka niemieckiego,
  • umiejetność obsługi komputera,
  • zainteresowanie tematyką monitoringu i analizy mediów,
  • status studenta mile widziany

Oferujemy:

  • ciekawą pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • elastyczny grafik (ok. 20 godzin tygodniwo)
  • pracę w międzynarodowym środowisku,

Prezentacja firmy

News Monitor jest firmą wchodzącą w skład grupy Breitenbach Media... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/11/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Praca dla studenta, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Inne