Specjalista ds. Modelowania Danych (Zespół Wsparcia i Rozwoju Oprogramowania)

HRO Recruitment

Warszawa, mazowieckie

HRO Recruitment to brand firmy HRO Personnel, dynamicznie rozwijającego się dostawcy usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie poszukujemy dla naszego Klienta kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Modelowania Danych

(Zespół Wsparcia i Rozwoju Oprogramowania)

Warszawa

Kandydatom oferujemy:

  • Pracę z najnowszymi technologiami informatycznymi i przetwarzania informacji
  • Możliwość poznania unikatowego know-how, zdobycia wiedzy oraz podniesienia posiadanych kwalifikacji
  • Dużą samodzielność i realny wpływ na strategię rozwoju Firmy
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Pracę w ambitnym, dynamicznym zespole
  • Imprezy integracyjne
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

Zakres obowiązków:

  • Udzielanie wsparcia merytorycznego użytkownikom produktów analitycznych Algolytics w obszarze modelowania danych z wykorzystaniem systemów firmy, w tym prowadzenie szkoleń, warsztatów i prezentacji
  • Udział w projektach z zakresu CRM analitycznego (modelowanie churn, analiza sieci społecznych, segmentacja behawioralna, prognozowanie response’u z akcji marketingowych i in.) oraz oceny ryzyka (Credit Scoring)
  • Udział w projektach wdrożeniowych oprogramowania analitycznego (analiza wymagań biznesowych, definiowanie procesów analitycznych i zawartości informacyjnej data martów)
  • Prezentacja produktów analitycznych na spotkaniach z potencjalnymi klientami i partnerami firmy
  • Specyfikacja zapotrzebowań biznesowych w oparciu o wiedzę i doświadczenie wyniesione ze współpracy z parterami i klientami
  • Wsparcie zespołu rozwojowego w udoskonalaniu istniejących i rozwoju nowych funkcjonalności w obszarze analityki predykcyjnej
  • Przygotowywanie dedykowanych funkcjonalności, procedur oraz rozszerzeń funkcjonalnych systemu analitycznego z poziomu języka skryptowego (Python)
  • Utrzymywanie relacji biznesowych z partnerami i użytkownikami rozwiązań analitycznych

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Ukończona wyższa uczelnia, preferowany kierunek studiów: matematyka, informatyka, metody ilościowe, ekonometria, statystyka, fizyka komputerowa
  • Wymagane doświadczenie w przetwarzaniu lub modelowaniu danych
  • Znajomość zagadnień z zakresu statystyki, Data Mining, Big Data
  • Znajomość pakietów do analizy danych typu: SAS, R, IBM Modeler/SPSS, Statistica, KNIME, RapidMiner
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
  • Umiejętność programowania z poziomu języka skryptowego
  • Kreatywność oraz samodzielność w szukaniu analitycznych rozwiązań problemów biznesowych
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
  • Dodatkowe atuty:
  • Doświadczenie w pracy z bazami danych
  • Znajomość języka zapytań SQL
  • Znajomość języka Python
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń lub prezentacji oprogramowania
  • Mile widziane doświadczenie akademickie

Zgadzam się na wykorzystanie przez HRO Recruitment, który jest brandem HRO Personnel Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 182 danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.