Opis stanowiska pracy

Serwis Personalny od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej i wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Obecnie dla swojego Klienta, Duda-Cars, jednego z najbardziej dynamicznie rozwijających się dealerów na polskim rynku samochodowym marek premium, poszukuje najlepszego kandydata do pracy na stanowisku Specjalisty ds. Marketingu w Oddziale Wrocław. Zdobyty przez Duda-Cars tytuł Dealera Roku oraz poszerzenie zasięgu działalności o nowe lokalizacje jest wypadkową realizacji wizji, która dzięki pasji i pracy całego zespołu pozwala przekraczać granice, wydające się nieosiągalnymi dla innych. Duda-Cars to firma, stawiająca sobie za cel bycie najlepszym na rynku motoryzacyjnym i dlatego szuka ludzi, dla których praca to pasja. Jeżeli chcesz stać się częścią tej tworzącej się legendy wyślij swoją aplikację.

Wymagania

OCZEKUJEMY:
• Minimum 3-letniego doświadczenia w samodzielnym zarządzaniu projektami marketingowymi, popartego udanymi realizacjami
• Umiejętności planowania, budżetowania, wdrażania i analizowania efektów działań marketingowych
• Determinacji w realizacji założonych celów
• Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków oraz umiejętności ich prezentacji
• Doskonałej wiedzy z zakresu nowoczesnych narzędzi marketingowych
• Doświadczenia i skuteczności w ciągłym doskonaleniu realizowanych przedsięwzięć marketingowych
• Kompetencji i zdolności w obszarze indywidualnej kreatywności jak i pracy zespołowej
• Umiejętności tworzenia i utrzymywania pozytywnych relacji z Klientami, Partnerami, Dostawcami oraz Współpracownikami
• Inicjatywy i proaktywnego działania = właścicielskie podejście do spraw Firmy
• Komunikatywności, elastyczności, otwartości, pozytywnego nastawienia do zmian i szybkiej ich adaptacji
• Zdolności do pracy zgodnie z przyjętymi harmonogramami, pod presją czasu
• Znajomości programów oraz narzędzi informatycznych, pozwalających na sprawną komunikację marketingową z uczestnikami rynku oraz analizę skuteczności prowadzonych działań
• Podstawowej wiedzy motoryzacyjnej (doświadczenie w branży automotive może być dodatkowym atutem)
• Komunikatywnej znajomości j. angielskiego lub niemieckiego oraz prawa jazdy kat. B

DO TWOICH OBOWIĄZKÓW BĘDZIE NALEŻAŁO:
• Współtworzenie długofalowego planu i realizacja działań marketingowych, mierzenie efektów i wyciąganie wniosków w zakresie określonej kategorii produktów i usług
• Współpraca z importerem w zakresie działań na terenie woj. dolnośląskiego i wielkopolskiego
• Wdrażania narzędzi marketingowych wspierających realizację celów dla poszczególnych działalności
• Nadzór nad realizacją aktywności marketingowych oraz wizerunkowych na terenie działania Oddziału Wrocław
• Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami, Mediami, Partnerami, Dostawcami oraz Współpracownikami
• Tworzenie komunikacji marketingowej, wizerunkowej oraz wewnętrznej w Oddziale
• Przygotowywanie materiałów promocyjnych we współpracy z podwykonawcami
• Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług i produktów – ofertowanie, negocjacje i zakupy
• Dbanie o utrzymanie najwyższego poziomu i jakości świadczonych usług
• Raportowanie wyników do przełożonego oraz Zarządu

OFERUJEMY:
• Pracę w zespole, w którym rozwój i pasja są nie tylko słowami
• Kompleksowe wdrożenie oraz szkolenia
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia (podstawa + system premiowy w oparciu o realizację celów)
• Rodzinną atmosferę i bliski kontakt z światowym liderem motoryzacyjnym w segmencie premium

Aplikacje ze zdjęciem i przykładami realizowanych projektów prosimy przesyłać za pośrednictwem portalu.

Prezentacja firmy

Firma Serwis Personalny powstała w roku 2003 jako inicjatywa osób posiad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media