Specjalista ds. marketingu

Universo Sp. z o.o.

WROCŁAW, dolnośląskie

Od: Universo Sp. z o.o.
Miejsce pracy: WROCŁAW

Universo Sp. z o.o. - jesteśmy agencją specjalizującą się w marketingu internetowym. Działamy także na rynku e-commerce. Dodatkowo dla naszych Klientów oferujemy kompleksową obsługę z zakresu budowania strategii, grafiki, copywritingu i rozwiązań IT.

W chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty ds. marketingu.

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie kreacji mailingowych i newsletterów;
  • tworzenie tekstów marketingowych różnego rodzaju;
  • przygotowywanie strategii kampanii marketingowych;
  • współpraca z grafikami i programistami;
  • nadzorowanie projektów marketingowych, ustalanie harmonogramów, analiza wyników i optymalizacja kampanii.

Oczekiwania:

  • umiejętność pisania ciekawych i oryginalnych tekstów na wysokim poziomie;
  • znajomość zagadnień z zakresu online marketingu;
  • znajomość obsługi komputera, programów biurowych i swobodne poruszanie się w Internecie;
  • zdolności komunikacyjne i organizacyjne;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Mile widziane:

  • znajomość zagadnień z zakresu e-mail marketingu;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;

Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania zapewniamy:

  • umowę o pracę;
  • miłą atmosferę w biurze;
  • zdobywanie ciekawego i wartościowego doświadczenia.