Specjalista ds. Marketingu

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

W związku z dynamicznym rozwojem struktur w Polsce, poszukujemy ambitnej osoby na stanowisko Specjalisty ds. Marketingu.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży Oil & Gas.

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie materiałów reklamowych i komunikacyjnych zgodnie z założonym budżetem i harmonogramem
  • Aktywne prowadzenie działań komunikacyjnych w Internecie - redagowanie strony internetowej, nadzór nad kampanią internetową
  • Organizacja imprez oraz eventów dla klientów
  • Zarządzanie materiałami reklamowymi, analiza rynku i konkurencji
  • Analiza procesów pozyskiwania nowych klientów i efektywności działań marketingowych
  • Redagowanie tekstów marketingowych, tłumaczenia

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum rok doświadczenia w obszarze marketingu, preferowane w branży energetycznej lub budowlanej
  • Zdolności organizacyjne, samodzielność w działaniu
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i komunikacji
  • Zmysł artystyczny
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Nasz klient oferuje pracę w międzynarodowej organizacji, atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe benefity.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page