Specjalista ds. marketingu

The Cats

Warszawa, mazowieckie

The Cats

Interesujesz się komunikacją, reklamą w Internecie, e-commerce, tworzeniem stron internetowych?

Nie przerażają Cię terminy: advert set, targetowanie behawioralne, lead, remarketing, pixel śledzący, html5, css, pantone, CMYK i RGB, UX, CMS…
Chcesz uczestniczyć we wprowadzaniu na rynek nowych marek i aktywnie wspierać je marketingowo we wzroście?

Jeżeli tak, to szukamy właśnie Ciebie!

Poznaj The Cats i Codivate - dołącz do naszego zespołu.

Od 10 lat pomagamy firmom zaistnieć w Internecie. Tworzymy skuteczne serwisy www oraz internetowe kampanie reklamowe.
Od 2016 roku oferujemy firmom unikatową na polskim rynku usługę - outsourcing'u działu marketingu. Jesteśmy kompletnym, zewnętrznym działem marketingu dla małych i średnich firm.
Tworzymy dla nich identyfikację wizualną, strategię marketingową, materiały reklamowe, planujemy komunikację, zakup mediów, optymalizujemy działania sprzedażowe.

Poszukujemy do naszego zespołu i nowej marki jaką tworzymy osoby, która pomoże nam jeszcze sprawniej prowadzić obsługę marketingową naszych klientów.

Wspierać nas w planowaniu i realizacji strategii marketingowej firm, którymi się opiekujemy.

CO OFERUJEMY:

- pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

- młody i energiczny zespół specjalistów i pasjonatów

- rodzinną atmosferę i chęć dzielenia się wiedzą przez

doświadczony zespół

- nowoczesne warunki pracy (możliwa praca zdalna i elastyczny czas pracy)

- adekwatne do umiejętności i wkładu w rozwój firmy wynagrodzenie

- biuro w samym centrum Warszawy

- przynajmniej 1 rok doświadczenia w pracy w marketingu na stanowisku specjalisty lub opiekuna klienta.

- entuzjazm i duże poczucie humoru.

- dobra organizacja pracy, terminowość, sumienność i dokładność.

JAKIE BĘDĄ TWOJE OBOWIĄZKI:

- bieżący kontakt z klientami oraz koordynacja realizowanych dla nich projektów

- wsparcie w przygotowaniu i realizacji komunikacji marketingowej

- koordynacja współpracy ze studiem designerskim, drukarniami programistami i webdeveloperami

- aktywny udział w projektowaniu i wykonaniu stron internetowych

Mile widziane:

- znajomość podstaw Google AdWords, Facebook Ads,

- podstawowa znajomość technik druku

- podstawowe doświadczenie w realizacji projektów wdrożeń stron internetowych

- doświadczenie w marketingu branży finansowej lub nieruchomości,

Prześlij nam swoje CV jak najszybciej.

Codivate & The Cats

Marketing i Internet to nasza pasja. W rodzinnej atmosferze od 10 lat pomagamy firmom ...

Rozwiń