Xenakis Development Sp. z o.o. Sp. K.

Specjalista ds. Marketingu

Od: Xenakis Development Sp. z o.o. Sp. K.
Miejsce pracy: Świętochłowice

XENAKIS Development Sp. z o.o. Sp. K. specjalizuje się w realizacji kompleksowych projektów inwestycyjnych w zakresie budownictwa mieszkaniowego wielorodzinnego, z uwzględnieniem całościowego procesu deweloperskiego.

Ofertę kierujemy do osób kreatywnych, z „lekkim piórem”, które doświadczenie w marketingu chcą przełożyć na samodzielne tworzenie i realizację strategii marketingowo-promocyjnej w firmie deweloperskiej.

Opis stanowiska:

  • tworzenie i realizacja strategii marketingowej firmy
  • planowanie i realizacja kampanii reklamowych dla wybranych inwestycji deweloperskich
  • prowadzenie działań w obszarze marketingu internetowego
  • zarządzanie stroną internetową
  • planowanie budżetu
  • budowanie i utrzymywanie relacji z partnerami zewnętrznymi
  • planowanie i realizacja wydarzeń tj. Dni Otwarte, targi

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe co najmniej 2-letnie doświadczenie w zakresie marketingu, PR lub pokrewne
  • znajomość narzędzi marketingu internetowego oraz doświadczenie w realizacji kampanii e-marketingowych
  • bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office
  • mile widziana znajomość programów graficznych (np. GIMP)
  • kreatywność, zaangażowanie i entuzjazm w działaniu
  • samodzielność i umiejętność organizacji pracy własnej
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • ciekawe wyzwania zawodowe
  • przyjazną atmosferę pracy