specjalista ds.marketingu

Capricorn S.A.

Świebodzice, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

• promocja marki i produktu na rynkach europejskich tworzenie i realizacja kampanii marketingowych (zarówno efektywnościowych jak i wizerunkowych)
• kreacja marketingowa
• przygotowywanie informacji prasowych, artykułów, komentarzy
• wsparcie działań sprzedażowych we współpracy z zarządem i działem handlowym
• projektowanie, przygotowywanie i uaktualnianie materiałów promocyjnych, prezentacji firmowych, katalogów, gadżetów itp.
• organizacja udziału firmy w targach i konferencjach branżowych
• współpraca z grafikami i programistami w zakresie stron internetowych

Wymagania

• doświadczenie zawodowe w działach reklamy, marketingu, komunikacji biznesowej lub wykształcenie w obszarze marketingu lub pokrewnym
• dobra znajomość współczesnych narzędzi i zagadnień z zakresu marketingu i PR
• praktyczna znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel, Word, PowerPoint)
• umiejętność redagowania tekstów marketingowych i notatek prasowych
• chęć zdobycia doświadczenia w organizacji imprez targowych
• komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• umiejętność dzielenia czasu na różne zadania projektowe
• łatwość nawiązywania kontaktów i wysoka kultura osobista
• kreatywność i samodzielność w działaniu
• dyspozycyjność i zaangażowanie w realizowane projekty
• prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Capricorn S.A. to dynamiczne, nowocześnie zarządzane przedsiębior... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media