Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Specjalista ds.Marketingu

Miejsce pracy: Ścinawa, Lubin, Głogów

Zakres obowiązków:

• Samodzielne prowadzenie działań marketingowych w ramach powierzonych projektów.
• Planowanie i realizacja akcji marketingowych
• Współpraca z mediami branżowymi (czasopisma, portale internetowe, itp.) oraz agencjami reklamowymi i drukarniami, prowadzenie działań PR.
• Odpowiedzialność za rozwój firmowych serwisów internetowych, media społecznościowe.
• Opracowanie materiałów marketingowych (katalogi, ulotki, prezentacje, reklamy)
• Koordynacja projektów we współpracy z grafikami,
• Koordynacja w zakresie tłumaczeń materiałów reklamowych,
• Dystrybucja materiałów wśród handlowców oraz kontrola dostępności stanów,
• Bieżąca współpraca z działem handlowym,
• Koordynowanie organizacji imprez targowych,

Oczekiwania wobec Kandydata:

• Mile widziane wykształcenie wyższe
• Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
• Wiedza i doświadczenie z zakresu trade marketingu
• Kreatywność i innowacyjność, samodzielność i inicjatywa w działaniu
• Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu
• Doświadczenie w zarządzaniu kilkoma projektami jednocześnie ,
• Terminowość w realizacji zadań,

Wybranym Kandydatom oferujemy:

• Samodzielną pracę w ciekawej, dynamicznie rozwijającej się firmie na rynku dekoracyjnym
• Dobrą atmosferę w kreatywnym zespole
• Niezbędne narzędzia pracy
• Umowę o pracę

Numer referencyjny: SM/04/18/LEG
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.