Opis stanowiska pracy

  • opracowywanie materiałów, przygotowywanie prezentacji oraz akcji promocyjnych w języku angielskim oraz polskim
  • przygotowywanie prezentacji dla Zarządu, Dyrektora w języku angielskim
  • szkolenia wewnętrzne z zakresu aktualizacji wiedzy specjalistycznej
  • promowanie firmy na stronach branżowych oraz czasopismach
  • tworzenie koncepcji i opracowanie graficzne materiałów marketingowych
  • tworzenie tekstów informacyjnych oraz prezentacji

Wymagania

  • wykształcenie średnie powiązane z branżą marketingową
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • kreatywność i elastyczność
  • dobra organizacja czasu pracy oraz dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność samodzielnego prowadzenia projektów
  • wysokie standardy w pracy z klientem oraz umiejętność budowania długofalowych relacji
  • wysokie kompetencje interpersonalne oraz wysokie zdolności adaptacyjne
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie, w młodym i dynamicznym zespole
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • komputer, telefon

Prosze o przesylanie CV w dwoch jezykach: polskim i angielskim.

Prezentacja firmy

Oboya Horticulture jest międzynarodową korporacją zajmującą się kompleks... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja