Tactica Pharmaceuticals Sp. z o.o.
Jedna z najmłodszych i najprężniej działających na Rynku firm farmaceutycznych, w związku z ciagłym rozwojem, poszukuje osób na stanowisko:

Specjalista ds. Marketingu

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • Systematyczna analiza rynku i działań konkurencji
  • Tworzenie strategii oraz prace wdrożeniowe przy wprowadzaniu na rynek nowych produktów
  • Działania public relations w zakresie brandów i produktów
  • Współpraca z agencjami reklamowymi, PR i grafikami
  • Planowanie i realizacja kampanii marketingowych dla wybranych produktów Firmy
  • Planowanie, kontrola oraz efektywne wykorzystanie materiałów marketingowych dedykowanych powierzonym markom
  • Przygotowywanie szkoleń dla grupy sprzedażowej w zakresie strategii oraz operacyjnych planów działania

Wymagania:

  • Preferowane wykształcenie: farmacja, biologia, chemia, biotechnologia, marketing i zarządzanie
  • Kreatywność, inicjatywa i samodzielność w działaniu,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • Umiejętność zarządzania projektem samodzielnie i w zespole
  • Bardzo dobra – czynna znajomość pakietu Office (szczególnie excel – warunek konieczny)
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji i pracy w zespole
  • Doświadczenie w Dziale Marketingu produktów farmaceutycznych lub medycznych będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Doświadczenie jako przedstawiciel farmaceutyczny lub medyczny, mile widziane

Oferujemy:

  • Możliwość awansu na Młodszego Kierownika Produktu
  • Umowę o pracę
  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Motywacyjny system wynagradzania
  • Profesjonalne szkolenia
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w organizacji promującej zasady awansu wewnętrznego
Aplikacje (CV + list motywacyjny) wraz z aktualnym zdjęciem prosimy nadsyłać klikając przycisk APLIKUJ.