Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska pracy:
- Opracowywanie, wdrażanie oraz monitorowanie strategii i działań marketingowo-reklamowych
- Nawiązywanie i nadzór współpracy z firmami zewnętrznymi: media, agencje reklamowe, drukarnie, dostawcy usług
- Planowanie, tworzenie oraz kontrola budżetu marketingowego
- Analiza rentowności akcji promocyjnych
- Administracja stron www
- Współtworzenie treści stron www, ulotek informacyjnych, katalogów
- Realizacja kampanii obejmujących działania ATL i BTL
- Ścisła współpraca z Zarządem, bezpośrednia współpraca z Działem Handlowym
- Wspieranie programów sprzedażowych i promocyjnych
- Badanie i analizowanie otoczenia zewnętrznego firmy oraz działalności konkurencji

Wymagania

Wymagania
- Wykształcenie wyższe, kierunkowe
- Min. 2-letnie doświadczenie w pracy w dziale marketingu lub na stanowiskach pokrewnych
- Znajomości algorytmów polskich i globalnych wyszukiwarek internetowych
- Wiedzy na temat składni HTML i podstaw technologii stron www
- Duże poczucie estetyki, umiejętność opracowywania materiałów reklamowych
- Warunkiem sine qua non jest obsługa programów graficznych Corel oraz AdobePhotoshop
- Biegła znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point)
- Umiejętność planowania oraz pracy projektowej, umiejętności organizacyjne, sprawność w działaniu
- Wiedza z zakresu przeprowadzania badań marketingowych oraz monitorowania rynku projektowo-budowlanego
- Umiejętność pisania i redagowania tekstów, haseł reklamowych, kreatywność, wiedza z zakresu PR
- Dobra organizacja pracy oraz umiejętność poszukiwania innowacyjnych rozwiązań
- Dynamizm i inicjatywa w działaniu
- Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy
- Samodzielną i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenie kwalifikacji
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Prezentacja firmy

Najważniejsze obszary naszego działania to:<br/>- budowa komplent... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems