Specjalista ds. marketingu

Śląska Prohibicja

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

• realizacja celów marketingowych firmy;
• opracowanie krótko i długoterminowych strategii marketingowych;
• współpraca z podmiotami zewnętrznymi: agencjami, mediami, prasą;
• administrowanie stroną internetową, dbanie o aktualności i
szczegóły;
• organizacja eventów i wydarzeń promocyjnych;
• planowanie i realizacja kampanii promocyjnych;
• poszukiwania nowych kanałów dotarcia do klienta;
• współpraca przy tworzeniu materiałów reklamowych;
• przygotowywanie materiałów i prezentacji;
• projektowanie działań marketingowych produktów;
• realizacja zadań w zakresie opieki nad wizerunkiem;

Wymagania

• wykształcenie wyższe;
• minimum roczne doświadczenia na podobnym stanowisku;
• dobra znajomość analityki kanałów social media i marketingu internetowego;
• samodzielności w prowadzeniu działań;
• umiejętność pracy pod presją czasu;

Prezentacja firmy

Śląska Prohibicja to restauracja istniejąca na śląskim rynku gastronomic... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja