Specjalista ds. marketingu

A-Spe Polska

Elbląg, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Firma A-SPE Polska – dostawca produktów bezpieczeństwa dla przemysłu morskiego - zatrudni pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Gronowo Górne, Elbląg

Zakres obowiązków pracownika:

- działania w zakresie kampanii marketingowych (pozyskiwanie nowych klientów, tworzenie kampanii mailingowych, kontakt telefoniczny)
- nadzorowanie jakościowe oraz merytoryczne podczas tworzenia serwisu internetowego oraz broszur informacyjnych
- tworzenie oraz rozwijanie wizerunku firmy (przygotowania do targów branżowych)
- przygotowanie materiałów graficznych związanych z nowymi produktami

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:

- bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie
- minimum rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
- znajomość pakietu graficznego Corel Draw oraz umiejętność projektowania grafiki
- zmysłu estetycznego i umiejętności oceny jakości projektów graficznych oraz materiałów marketingowych
- kreatywności, inicjatywy oraz samodzielność w działaniu

Mile widziane umiejętności:

- znajomość zagadnień pozycjonowania w wyszukiwarkach internetowych
- znajomość zagadnień usługi AdWords
- programowanie oraz modyfikacja stron internetowych

Oferujemy:

- ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- atrakcyjne wynagrodzenie

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Dostawca produktów bezpieczeństwa dla przemysłu morskiego.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media