Specjalista ds. marketingu

LeasingTeam Sp. z o.o.

Chrzanów, małopolskie

Opis stanowiska pracy

OPIS STANOWISKA PRACY:

  • budowanie pozycji marki i realizacja strategii z zakresu marketingu;
  • samodzielne prowadzenie projektów marketingowych firmy;
  • samodzielna realizacja kampanii reklamowych;
  • prowadzenie blogu tematycznego;
  • sporządzanie okresowych raportów i analiz.

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia;
  • umowę o pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz system szkoleń wewnętrznych.

Wymagania

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: marketing, uprawa roślin);
  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • znajomość teoretycznych zagadnień związanych z marketingiem i promocją;
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Prezentacja firmy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa pe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media