Specjalista ds. marketingu

Witraż Sp. z o.o. Sp. k.

Białystok, podlaskie

Witraż Sp. z o.o. Sp. k. Witraż Sp. z o.o. Sp. k. Witraż Sp. z o.o. Sp. k.
Witraż Sp. z o.o. Sp. k to wiodący producent stolarki PVC, aluminiowej i drewnianej. Obecny na rynku od 1999 roku, dzięki nowoczesnej i spełniającej standardy europejskie linii produkcyjnej oraz profesjonalnej obsłudze Klienta, w szybkim czasie zdobył miano największego producenta PCV w całym regionie północno-wschodnim Polski.
Aktualnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Białystok

Marketing to Twoja pasja? Chcesz tworzyć niepowtarzalną markę? Jesteś fanem mediów społecznościowych?

Złóż aplikację.

Zadania:

  • Współtworzenie oraz realizacja strategii marketingowej firmy.
  • Koordynacja, wdrażanie działań marketingowych.
  • Analiza trendów rynkowych, perspektyw rozwoju.
  • Planowanie i wdrażanie kampanii marketingowych w punktach sprzedażowych.
  • Opracowywanie materiałów reklamowych, folderów, ulotek.
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy.

 Oczekujemy:

  • Copywriting
  • Doświadczenie zawodowego na danym stanowisku.
  • Znajomość marketingu internetowego.
  • Kreatywność.
  • Dynamiczność.
  • Wiedza na temat reklamy internetowej.
  • Doświadczenie w zarządzaniu oraz realizacji projektów.

Oferujemy:

  • Pracę w jednej z największych firm produkujących stolarkę otworową.
  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.
  • Możliwość rozwoju i awansu w prężnie rozwijającej się firmie.
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Witraż Sp. z o.o. Sp. k. Witraż Sp. z o.o. Sp. k.