Opis stanowiska pracy

  • Współtworzenie i realizacja strategii marketingowej oraz wizerunkowej Spółki,
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku Spółki w relacjach z klientem,
  • Prowadzenie komunikacji marketingowej,
  • Współtworzenie planów działań marketingowych,
  • Prowadzenie profili w mediach społecznościowych,
  • Współpraca z zewnętrzną agencją PR,
  • Przygotowanie Newslettera wewnętrznego i zewnętrznego,
  • Analiza rynku, konkurencji i wizerunku marki,
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań promocji oferty firmy,
  • Prowadzenie stron www należących do spółki,
  • Tworzenie wizerunku na misjach/ targach krajowych i zagranicznych.

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata,
  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych,
  • Umiejętność pracy zespołowej,
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane ukończenie kierunku: marketing),
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi wykorzystywanych w marketingu,
  • Umiejętność wyszukiwania i analizowania badań oraz danych na temat rynku i konsumenta,
  • Kreatywność, aktywność, dynamizm.

Prezentacja firmy

UST-M Sp. z o.o. to jeden z czołowych polskich producentów filtrów do wo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media