Opis stanowiska pracy

Dom Nieruchomości i Finansów oferujący w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami obsługę od A do Z transakcji kupna-sprzedaży poszukuje:
SPECJALISTY DS.MARKETINGU

Opis stanowiska:

- współpraca przy tworzeniu strategii marketingowej,
- współpraca z firmami zewnętrznymi (drukarnie, agencje reklamowe, graficy itp.),
- bieżące monitorowanie oraz analizowanie potencjału rynku i konkurencji,
- udział w wydarzeniach branży nieruchomości ( targi itp.),
- przygotowanie założeń budżetowych dla realizacji działań marketingowych oraz - raportowanie wykonania budżetu,
- opracowanie materiałów reklamowych oraz redakcja tekstów (ulotki, oferty, informacje prasowe, raporty, analizy),
- koordynacja prac w zakresie mediów społecznościowych i strony www.

W cv prosimy o zawarcie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz. U. 133 Poz. 883).
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wymagania

-doświadczenie na podobnym stanowisku,
- znajomość narzędzi wykorzystywanych w działaniach marketingowych oraz PR,
- kreatywność i solidność,
- doskonała znajomość narzędzi MS Office,
- bardzo dobra organizacja pracy i samodyscyplina,
- bardzo dobra umiejętność posługiwania się słowem mówionym i pisanym,
- otwarty umysł i ciekawość świata.

Prezentacja firmy

W zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oferujemy obsł... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media