SPECJALISTA DS. MARKETINGU

Novelty RPAS Sp. z o.o.

44-100 Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Spółka Novelty RPAS poszukuje współpracownika na pełny etat do Zespołu Marketingu i Sprzedaży na stanowisko Specjalisty ds. Marketingu.

Novelty RPAS to młoda, dynamicznie rozwijająca się firma, której głównym obszarem działania jest projektowanie i produkcja bezzałogowych systemów latających.

Zakres obowiązków:

  • współtworzenie i realizowanie planu marketingowego,
  • przygotowywanie i realizacja kampanii marketingowych,
  • odpowiedzialność za kreowanie wizerunku firmy,
  • przygotowywanie materiałów reklamowych, promocyjnych i informacyjnych we współpracy z zespołami technicznymi,
  • tworzenie, redagowanie i uaktualnianie tekstów i artykułów,
  • współpraca z grafikami, producentami filmowymi, tłumaczami i innymi zleceniobiorcami,
  • współpraca z mediami (radio, prasa, telewizja, internet, social media): przygotowywanie komunikatów prasowych, organizowanie spotkań, wywiadów, wydarzeń medialnych,
  • rozwój aktualnych kanałów promocji oraz kreowanie nowych możliwości promowania firmy/produktów,
  • budowanie wizerunku firmy i jej marek w sieci,
  • administracja oraz obsługa stron internetowych i portali społecznościowych firmy,
  • organizacja oraz reprezentowanie firmy na targach, wystawach i prezentacjach,
  • mierzenie efektywności działań marketingowych i reklamowych,
  • współdziałanie ze strategią sprzedażową firmy i kreatywne działania wspierające sprzedaż.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umową o pracę na pełny etat w branży nowoczesnych technologii,
  • na początek współpracy wynagrodzenie w wysokości 2500-4000 zł netto miesięcznie w zależności od posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • wynagrodzenie rosnące wraz ze stażem pracy (nagradzamy lojalność i zaangażowanie),
  • narzędzia do pracy m.in. laptop i telefon służbowy,
  • szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • możliwość zdobycia uprawnień operatora bezzałogowego statku powietrznego,
  • możliwość awansu (nagradzamy wzrost doświadczenia),
  • możliwość wykazania się kreatywnością i wdrażania własnych pomysłów,
  • otwartą i przyjazną atmosferę pracy,
  • pracę w młodym i ambitnym zespole.

Wymagania

Wymagania podstawowe:

  • wykształcenie wyższe, mile widziane wykształcenie techniczne,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • rozwinięte zdolności interpersonalne, komunikatywność, cierpliwość, opanowanie, umiejętność nawiązywania dobrych relacji ze współpracownikami i wysoka kultura osobista,
  • inicjatywa, kreatywność, precyzja i poczucie estetyki,
  • bardzo dobrze rozwinięta umiejętność komunikacji w mowie i piśmie,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • wiedza z zakresu marketingu i e-marketingu oraz najnowszych trendów na rynku PR i mediów,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność szybkiego pisania, redagowania tekstów i rozwiązywania problemów,
  • umiejętność przygotowywania ofert i prezentacji,
  • gotowość do nauki technicznych aspektów produktów,
  • doświadczenie międzynarodowe,
  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane atuty u idealnego kandydata:

  • znajomość rynku bezzałogowych systemów latających,
  • doświadczenie w marketingu w branży technicznej,
  • umiejętności w zakresie podstawowej obróbki graficznej,
  • podstawowa znajomość HTML,
  • znajomości narzędzi i zagadnień z zakresu PR i marketingu, praktyczna wiedza z zakresu zagadnień SEO, CMS, narzędzi Google Analytics, Google Adwords, Facebook Ads,
  • znajomość dodatkowych języków obcych (innych niż polski i angielski).

Prezentacja firmy

Spółka Novelty RPAS specjalizuje się w projektowaniu i produkcji Bezzało... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 500PLN - 5 700PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media