Specjalista ds. marketingu

MegiTeam

31-572 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

  • planowanie, organizowanie i rozliczanie kampanii marketingowych
  • planowanie i organizowanie działań PRowych
  • regularne mailingi do klientów z informacjami o nowościach
  • przygotowywanie i publikowanie treści na blogu
  • prowadzenie konta na Twitterze i Facebooku
  • współpraca ze społecznościami programistów i adminów
  • pomoc w organizowaniu szkoleń i meetupów
  • prowadzenie Adwords

Wymagania

  • doświadczenie w marketingu
  • znajomość branży IT
  • znajomość rynku hostingu i domen
  • "lekkie pióro"
  • samodzielność w działaniu

Praca pn-pt w godzinach do ustalenia. Możliwość pracy częściowo zdalnej (do 20% miesięcznie). Umowa zlecenie z płatnymi urlopami.

Prezentacja firmy

MegiTeam dostarcza serwery VPS zarządzane za pomocą autorskiego panelu a... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 700PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media