Specjalista ds. marketingu w zakresie obsługi systemów www oraz przygotowania materiałów POS

Spext - Usługi Marketingowe

Warszawa, 04-667, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Mała agencja marketingowa od lat pracująca dla samochodowych marek globalnych, ściśle wyspecjalizowana w branży motoryzacyjnej w całym zakresie komunikacji marketingowej, poszukuje stałych współpracowników do jej biura w Warszawie, na stanowisko:

Specjalisty ds. marketingu w zakresie
obsługi systemów www oraz
przygotowania materiałów POS

Oferujemy stabilną pracę zadaniową dla największych światowych marek branży motoryzacyjnej. Zapewniamy bardzo sympatyczne i elastyczne środowisko pracy o zróżnicowanym charakterze oraz możliwość nauczenia się „wszystkiego” o współczesnym marketingu motoryzacyjnym na najwyższym poziomie.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Profil idealnego kandydata:

- potwierdzone praktyką zawodową zainteresowania w obszarach: marketing i/lub motoryzacja

- biegła obsługa komputera

- doświadczenie w obsłudze systemów CMS

- co najmniej dobra znajomość języka angielskiego

- umiejętność pisania i korekty tekstów w języku polskim – zgrabnego formułowania myśli

- wrodzona staranność, cierpliwość, zaangażowanie i odpowiedzialność

- samodzielność, elastyczność czasowa oraz umiejętność wydajnego działania pod presją czasu

- gotowość do uzależnienia wynagrodzenia od ilości zrealizowanych projektów i współpracy na zasadach jednoosobowej działalności gospodarczej

Umiejętności dodatkowe:

- znajomość programów graficznych (np. Adobe)

- podstawy HTML

Prezentacja firmy

Mała agencja marketingowa pracująca dla samochodowych marek globalnych, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media