Specjalista ds.Marketingu - rekrutacja online

HRK S.A.

Gdańsk, pomorskie

HRK S.A.
Specjalista ds.MarketinguMiejsce pracy: Gdańsk
  • Zadania:
  • Opracowywanie i wdrażanie skutecznych strategii marketingowych,
  • Tworzenie i monitorowanie kampanii reklamowych online i offline,
  • Zarządzanie treściami na stronie internetowej oraz mediach społecznościowych,
  • Analiza danych rynkowych i konkurencji w celu dostosowywania działań marketingowych,
  • Współpraca z zespołem ds. sprzedaży w celu opracowywania skutecznych narzędzi wsparcia sprzedaży.
  • Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu marketingu, zarządzania biznesem lub pokrewnego,
  • Doświadczenie w branży nieruchomości będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość narzędzi marketingowych oraz trendów w obszarze nieruchomości,
  • Kreatywność i umiejętność myślenia strategicznego,
  • Umiejętność efektywnej komunikacji i współpracy z różnymi zespołami,
  • Dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2).
  • Oferujemy inspirujące środowisko pracy, możliwość rozwoju zawodowego oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia.
  • Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Pakiet benefitów.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.