Specjalista ds. marketingu. Marketing tradycyjny. Marketing internetowy.

Serwis Budowy S.A.

32-540 Trzebinia, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma handlowa Serwis Budowy S.A. jako dystrybutor sprzętu budowlanego poszukuje kandydatów na stanowisko :

Specjalista d/s marketingu

Oferujemy ciekawe stanowisko pracy, niezbędne narzędzie do jej wykonywania oraz szkolenia rozwojowe.
Miła, sympatyczna atmosfera. Praca w młodym, ambitnym zespole.

Do osoby na tym stanowisku będzie należeć:
- promowanie firmy w internecie i poprzez inne kanały marketingowe.
- tworzenie kampanii marketingowych
- opieka na stronami www
- wsparcie kanałów sprzedaży

Wymagania

Główne wymagania i oczekiwania wobec kandydata:

- doświadczenie na podobnym stanowisku
- znajomość technik marketingowych i umiejętność ich praktycznego zastosowania
- znajomość działań z zakresu PR
- znajomość zagadnień marketingu internetowego
- zdolności interpersonalne i organizacyjne
- umiejętność działania pod presją czasu
- bardzo dobra znajomość Internetu ,pakietu Office, w szczególności Power Point i Excel
- zaangażowanie, samodzielność, rzetelność i kreatywność w działaniu
- wysoka kultura osobista

Prezentacja firmy

Firma Serwis Budowy S.A zajmuje się sprzedażą sprzętu budowlanego... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media