Specjalista ds Marketingu Internetowego

NDX Group

Warszawa, 04-335, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osobę na stanowisko Specjalista ds Marketingu Internetowego w sklepie internetowym z kosmetykami naturalnymi i suplementami indyjskimi.

Zakres obowiązków:

- planowanie i organizacja działań promocyjno-sprzedażowych przy użyciu narzędzi marketingu internetowego (SEO, SEM, remarketing, Social Media, mailing)

- tworzenie treści marketingowych: pisanie opisów sprzedażowych produktów i artykułów tematycznych

- przygotowywanie newsletterów

- działania na forach internetowych

- zarządzanie rozwojem sklepu internetowego, prowadzenie promocji w sklepie

- kontrola zawartości merytorycznej strony internetowej

- analiza działań, tworzenie raportów

praca zdalna ze spotkaniami w biurze w Warszawie (Praga południe)

Wymagania

Wymagania :

- znajomość branży kosmetyków naturalnych, suplementów lub produktów ekologicznych

- praktyczne doświadczenie w marketingu w e-commerce

- umiejętność pisania twórczych tekstów sprzedażowych

- znajomość działań SEO, SEM, Remarketing, Social Media

- doświadczenie w prowadzeniu kampanii mailingowych

- praktyczna znajomość narzędzi marketingu internetowego i społecznościowego, Adwords, Analytics, podstaw html

- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (word, excel)

- wysoko rozwinięte umiejętności organizacji własnej pracy

- komunikatywność i zdolności interpersonalne

- zdolność analitycznego myślenia

Dodatkowe atuty :

- zamiłowanie do ziół i natury, zainteresowanie ajurwedą

- znajomość programu Photoshop

- znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym

Prezentacja firmy

Nasza firma specjalizuje się w handlu hurtowym i detalicznym produk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce