Specjalista ds. Marketingu Internetowego

Kompan.pl Sp. z o.o..

Warszawa, 02-844, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

KOMPAN PL zajmuje się marketingiem internetowym, jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Centralnej. Dostarczamy wysokiej jakości rozwiązania w zakresie marketingu internetowego, które przekładają się na efektywność sprzedaży naszych klientów.

Naszym pracownikom zapewniamy:

Możliwość uzyskania certyfikatu Google AdWords
Szkolenia z najnowocześniejszych produktów z zakresu marketingu internetowego
Zdobycie doświadczenia w relacjach z klientami biznesowymi

Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialny/a za:

Telefoniczną sprzedaż produktów SEO/SEM
Aktualizację bazy potencjalnych klientów
Realizowanie norm ilościowych i jakościowych
Tworzenie pozytywnego wizerunku firmy na rynku
Budowanie długofalowych relacji z klientami firmowymi

Wymagania

Min. średnie wykształcenie
Komunikatywność, miły głos i poprawna dykcja
Umiejętność analitycznego myślenia
Umiejętność szybkiej obsługi komputera
Umiejętności negocjacyjne
Mile widziane doświadczenie w pracy w call center i sprzedaży
Znajomość branży SEO/SEM będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Poznaj kompan.pl<br/><br/>Rok założenia: 2004<br/>Zespół: 60 osób... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
Miesiąc próbny i przejście na umowę o pracę
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 300PLN - 5 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Prowizja od sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce