Specjalista ds. marketingu internetowego

Polskie Centra Handlowe Ptak S.A.

Nadarzyn, mazowieckie

POSZUKUJE OSOBY NA STANOWISKO:

Miejsce pracy: Nadarzyn

Dołącz do Zespołu Profesjonalistów na stanowisku:

Obowiązki:

Udział w opracowywaniu i realizacji kampanii marketingu internetowego

Rozwój i redakcja serwisów internetowych firmy

Tworzenie i wdrażanie strategii obecności firmy w social media

Tworzenie contentu i zarządzanie komunikacją w kanałach social media

Oczekiwania:

Doświadczenie w budowaniu i kreowaniu marki poprzez narzędzia marketingu internetowego

Znajomość zagadnień SEO i optymalizacja treści pod tym kątem

Znajomość Google Analytics

Znajomość HTML, CMS, Google Analytics

Biegła znajomość serwisów społecznościach (Facebook, Instagram, Twitter,)

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w Zespole Profesjonalistów

Stały kontakt ze środowiskiem międzynarodowym

Rozwój i dzielenie się wiedzą

CV ze zdjęciem prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami/kandydatkami.