Specjalista ds. Marketingu Internetowego

Bconcept s.c.

Kraków, 31-752, małopolskie

Opis stanowiska pracy

BConcept s.c. to firma zajmująca się sprzedażą produktów sezonowych z różnych branż.

Dynamicznie poszerzamy swoją ofertę, tym samym powiększając nasz zespół o nowe osoby.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Zakres obowiązków:

prowadzenie kampanii Google Adwords

przygotowanie strategii pozycjonowania

opracowanie strategii marki w Social Media

wdrożenie kampanii promocyjnej sklepu internetowego

tworzenie tekstów na zadane tematy

tworzenie prostych grafik

Miejsce pracy: Kraków, ul. Pułkownika Dąbka 10

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zmianami)."

Wymagania

doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
kreatywność
samodzielność
umiejętność koncentracji
łatwość nawiązywania kontaktów

Prezentacja firmy

Firma specjalizuje się w sprzedaży wysyłkowej.<br/>W skład naszej firmy ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce