Specjalista ds. Marketingu Internetowego

Silesia Invest

44-300 Wodzisław Śląski, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudniona Osoba będzie odpowiedzialna za:

Aktualizację, optymalizację i rozwój serwisów internetowych
Rozwój bazy Newsletter, kreowanie komunikacji, promocji. Planowanie działań, strategia rozwoju i pozyskiwania nowych użytkowników
Monitorowanie efektywności prowadzonych działań marketingowych
Współpraca przy tworzeniu kampanii reklamowych
Aktywne monitorowanie rynku i konkurencji
Budowanie relacji z blogerami, portalami, potencjalnymi partnerami;
Zarządzanie obszarem SEM, SEO, Social Media, Blog
Dbanie o właściwy poziom konwersji wszystkich prowadzonych działań
Optymalizowanie kampanii w oparciu o analitykę internetową

Oferujemy:
Ciekawą pracę
Przyjazną atmosferę
Elastyczność, również częściowa możliwość pracy zdalnej z domu
Udział w wielu innowacyjnych i interesujących projektach
Szkolenia
Możliwość realizacji własnych ciekawych pomysłów i rozwiązań
Atrakcyjne wynagrodzenia uzależnione od posiadanych umiejętności i doświadczenia, a także wyników z przeprowadzanych kampanii.

Wymagania

Wymagania:
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
Samodzielność, sumienność i dobra organizacja pracy,
Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
Znajomość narzędzi pozycjonerskich,
Umiejętność oceny, audytowania oraz optymalizacji stron www pod kątem wyszukiwarek,
Praktycznej umiejętność badania i analizy słów kluczowych pod kątem SEO,
Zaangażowanie, efektywność w działaniu oraz kreatywne podejście do stawianych zadań,
Umiejętność badania i analizy efektów

Prezentacja firmy

Pośrednictwo w obrocie nieruchomości.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media