Specjalista ds. Marketingu internetowego i PR w małej firmie (kosmetyki naturalne i suplementy)

NDX Group

Warszawa, 04-113, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Stabilna mała firma prowadząca sklepy internetowe poszukuje osoby na stanowisko specjalisty ds. marketingu internetowego i PR.

UWAGA: PROSIMY O SKŁADANIE CV TYLKO PRZEZ PORTAL INFOPRACA

Branża kosmetyczno-zielarska.

Do obowiązków należeć będzie:

- Prowadzenie działań marketingowych w Internecie (newslettery, facebook, porównywarki, fora, aukcje allegro)
- Prowadzenie działań PR w internecie
- Tworzenie skutecznych tekstów dostosowanych do wymyślonej strategii marketingowej
- Tworzenie materiałów reklamowych w tym fotografowanie i obróbka graficzna zdjęć produktów
- Analiza prowadzonych działań przy wykorzystaniu Google Analytics

Oferujemy:
- miłą kameralną atmosferę
- możliwość dopasowania godzin pracy
- premie zależne od efektów pracy

Wymagania

Wymagania:

- Kreatywność
- Łatwość w tworzeniu tekstów
- Aktywne zaangażowanie w wykonywaną pracę
- Podstawy fotografii i programów graficznych
- Znajomość zagadnień SEO oraz systemów CMS
- Znajomość narzędzi online marketingu (e-mailing, display, social)
- Znajomość narzędzi analityki sieciowej (takich jak Google Analytics) i sposobów śledzenia efektywności kampanii internetowych
- Mile widziane doświadczenie w kampaniach AdWords

Prezentacja firmy

Nasza firma specjalizuje się w handlu hurtowym i detalicznym produk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak, zależne od efektów
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media