Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży

Domino Polska Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja doradztwa personalengo i pracy tymczasowej Domino Polska Sp. z o.o. do swojego biura we Wrocławiu poszukuje osoby na stanowisko:

 - Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży

Opis stanowiska pracy:

  • Budowanie i zarządzanie bazą danych obecnych i przyszłych Klientów,
  • Aktywne pozyskiwanie Klientów Biznesowych,
  • Nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji z nowymi i obecnymi Klientami,
  • Budowanie świadomości marki na rynku wśród potencjalnych odbiorców,
  • Prezentowanie ofert handlowych

Wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie w pracy z Klientami Biznesowymi i sukcesy w realizacji sprzedaży usług HR,
  • Ugruntowane relacje z firmami,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność budowania partnerskich relacji z Klientami oraz prowadzenia rozmów handlowych,
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych

Prezentacja firmy

Pragniemy przedstawić Państwu firmę Domino Polska Sp. z o.o. Domi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja