Opis stanowiska pracy

Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiadał za aktywną sprzedaż usług hotelarskich do klientów grupowych i indywidualnych. Będziesz miał aktywny wpływ na tworzenie strategii sprzedażowej i marketingowej hotelu, ale również na tworzenie nowych produktów oraz ofert handlowych. W związku z tym poszukujemy osoby odpowiedzialnej i kreatywnej, nie bojącej się wyzwań i kontaktu z ludźmi. Jeśli uważasz, że jest to opis twojej wymarzonej pracy, przeczytaj czego będziemy oczekiwać i co możemy zaoferować w zamian:

Wymagania

- mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług rynku hotelarskiego na podobnych stanowisku,

- doświadczenie w przygotowywanie produktów hotelowych do sprzedaży,

- znajomość rynku hotelarskiego będzie dodatkowym atutem

- umiejętności sprzedażowe, prezentacyjne, negocjacyjne,

- samodzielność w działaniu,

- komunikatywna znajomość języka angielskiego,

- prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie (stała pensja + system prowizyjny) w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt,

- niezbędne narzędzia do pracy,

- możliwość awansu i rozwoju zawodowego

- pomoc i wsparcie w stawianiu pierwszych kroków

Prezentacja firmy

Pensjonat ROYAL w Rabce-Zdroju poszukuje kandydatów na stanowisko Specj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Call Center / Telemarketing