Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży

Tokantis

03-237 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Do Twoich zadań należało będzie:

  • Kompleksowe przygotowywanie ofert,
  • Poszukiwanie najlepszych i najciekawszych rozwiązań,
  • Kompletowanie dokumentów, prace pomocnicze w poszukiwaniu kontaktów, składaniu zamówień,
  • Kontakt telefoniczny z klientami i podwykonawcami,
  • Udział w już realizowanych projektach.

Wymagania

  • Jeśli pracujesz w dziale marketingu, sprzedaży lub handlowym,
  • Jeśli przygotowujesz oferty handlowe,
  • Jesteś kreatywny/a, otwarty/a na nowe wyzwania i nie boisz się podejmowania decyzji,
  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B,
  • Jesteś obowiązkowy/a i nie odliczasz minut do 17-tej,
  • Potrafisz pracować zadaniowo,
  • Radzisz sobie z wieloma zadaniami jednocześnie,

Oferujemy ciekawą pracę w młodym zespole, gdzie każdy dzień jest inny od pozostałych.

Wyślij do nas swoje CV

Prezentacja firmy

Jesteśmy agencją marketingową, która realizuje projekty B2B.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media