Specjalista ds. marketingu i public relations - stażysta

Kancelaria Hauter

WROCŁAW, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Kancelaria Hauter specjalizująca się w obsłudze prawnej i windykacyjnej klientów biznesowych obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. marketingu i public relations

miejsce pracy : Wrocław

Zakres obowiązków :

  • obsługa Klientów biznesowych w zakresie usług windykacyjno-prawnych świadczonych przez kancelarię
  • pozyskiwanie i negocjowanie warunków współpracy, diagnozowanie potrzeb Klienta oraz sporządzanie ofert handlowych
  • sporządzanie raportów ( nadzorowanie nad przebiegiem obsługi wewnętrznej ) stały kontakt z klientem w ramach zawartych zleceń
  • utrzymanie pozytywnych relacji z kontrahentem - zagadnienia PR
  • dbanie o pozytywny wizerunek kancelarii-zagadnienie PR

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie preferowane wyższe (kier. prawo i administracja);
  • perfekcyjne zdolności komunikacyjne (wyrazistość, dykcja);
  • doświadczenie w marketingu i obsłudze Klienta
  • odpowiedzialność i kreatywność w działaniu oraz wysoka determinacja

Zapewniamy:

  • umowe o pracę (wynagrodzenie stałe plus premiowe);
  • stałą współpracę
  • praca w biurze kancelarii 8 godz. dziennie (pn- pt, w godz. 8.30-16.30);
  • indywidualne szkolenie - wdrożenie wewnętrzynych standarów marketingowych oraz PR

Prezentacja firmy

Kancelaria Hauter oferuje kompleksową obsługę windykacyjno-prawną... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 300PLN - 3 700PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media