Specjalista ds. marketingu i produktów

LIVISTO Sp. z o.o.

Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

LIVISTO Sp. z o.o., przedstawicielstwo niemieckiej firmy, dystrybutora i jednego z dziesięciu największych producentów leków weterynaryjnych w Niemczech poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

Zakres stanowiska:

  • doradztwo merytoryczne w zakresie promowania produktów dla zwierząt,
  • opracowywanie materiałów, prowadzenie prezentacji oraz akcji promocyjnych,
  • szkolenia wewnętrzne z zakresu aktualizacji wiedzy specjalistycznej,
  • reprezentowanie firmy na kongresach oraz seminariach,
  • nawiązywanie oraz podtrzymywanie długofalowych relacji z klientem.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego - preferowane wykształcenie weterynaryjne,
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku lub doświadczenia w sprzedaży / promocji produktów leczniczych,
  • kreatywności i elastyczności,
  • dobrej organizacji czasu pracy oraz dyspozycyjności,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • umiejętności samodzielnego prowadzenia projektów,
  • wysokich standardów w pracy z klientem oraz umiejętności budowania długofalowych relacji,
  • wysokich kompetencji interpersonalnych oraz wysokich zdolności adaptacyjnych,
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego,
  • umiejętności obsługi komputera,
  • prawa jazdy kategorii B,

W zamian oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie, w młodym i dynamicznym zespole,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • komputer, telefon

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego poprzez przycisk APLIKUJ

Z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, DZ.Ust.nr. 133 poz. 833 z dn. 29.08.97).”

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

Przedstawicielstwo niemieckiej firmy, producenta i dystrybutora l... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja