Specjalista ds. marketingu i PR

Pojazdy Komunalne GAMON Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Firma "Pojazdy Komunalne GAMON Sp. z o.o." została utworzona w 2014 roku i od początku działalności stawia na wysoką jakość oraz doświadczoną kadrę.

W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

  • analizowanie i optymalizowanie prowadzonych działań
  • opracowywanie analiz i strategii promocyjnych
  • zatwierdzanie treści informacji i ogłoszeń
  • współpraca z mediami
  • organizacja targów i imprez branżowych
  • planowanie budżetu marketingowego i jego realizacja
  • monitorowanie działań konkurencji
  • przygotowanie i prowadzenie akcji promocyjnych
  • współpraca z grafikami, drukarniami i agencjami reklamowymi

Wymagamy:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (marketing, zarządzanie, ekonomia lub pokrewne)
  • min. 2 - letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • kreatywności i zaangażowania w działaniu
  • znajomości j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • dyspozycyjności
  • umiejętność analizowania działań marketingowych

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 2500 zł netto/miesięcznie dodatkowo premia uzależniona od osiąganych wyników
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt
  • atrakcyjne i warunki zatrudnienia
  • możliwość doskonalenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego wraz z klauzulą.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.