Specjalista ds. marketingu i handlu – płatny staż z GUP w Krakowie

Pro Optima Sp. z o.o

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy stażysty/stażystki w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy na terenie Gminy Miejskiej Kraków” skierowanego do bezrobotnych absolwentów.

Po odbyciu stażu możliwość zatrudnienia.
Wynagrodzenie: stypendium 997,40 zł

Zakres obowiązków:
• pozyskiwanie nowych klientów (kontakt telefoniczny)
• wsparcie trenerów i konsultantów ds. obsługi klienta w realizacji ich codziennych zadań
• działania marketingowe

Wymagania

Wymogi formalne:
• wiek 18-29 lat
• kandydat/ka nie pracuje oraz posiada status osoby bezrobotnej z profilem pomocy nr 2
• kandydat/ka nie uczestniczy w kształceniu formalnym w trybie stacjonarnym
• kandydat/ka nie uczestniczy w pozaszkolnych zajęciach mających na celu uzyskanie, uzupełnianie lub doskonalenie umiejętności i kwalifikacji zawodowych lub ogólnych, potrzebnych do wykonywania pracy
• zameldowanie na terenie Gminy Miejskiej Kraków i rejestracja w Grodzkim Urzędzie Pracy

Mile widziane:
• doświadczenie w kontakcie telefonicznym z klientem
• doświadczenie w marketingu, Social Media
• zainteresowanie branżą HR, szkoleniami
• chęć długofalowej współpracy

Prezentacja firmy

To nowatorska firma doradczo-szkoleniowa. Działamy od 2006 roku w Krakow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
6 miesięcy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
997PLN - 997PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing