Specjalista ds. marketingu - Fundraiser

Fundacja Pomocy Dzieciom Kolorowy Świat

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Fundacja Pomocy Dzieciom „Kolorowy Świat” poszukuje pracownika na stanowisko Specjalista ds. marketingu – Fundraiser.

Potrzeba nam kogoś kreatywnego, nie bojącego się nowych wyzwań, łatwo nawiązującego kontakty, lubiącego dzieci i dorosłych (bo często trzeba będzie z nimi rozmawiać), mającego lekkie pióro i zmysł estetyczny. Dobrze, żeby ten ktoś potrafił także obsługiwać programy graficzne i robił ładne zdjęcia.

Do zadań pracownika należeć będzie m.in.:

· przygotowanie strategii marketingowej Fundacji

· organizacja i koordynacja eventów oraz innych wydarzeń promocyjnych

· nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi sponsorami

· utrzymywanie i rozwijanie kontaktów z mediami

· współpraca z agencjami reklamowymi i PR-owymi

· opracowanie materiałów marketingowych od strony redakcyjnej oraz graficznej

· administracja profilu na Facebooku

i wiele innych Kolorowych zadań specjalnych…

Wymagania

Kandydaci powinni:

· przede wszystkim być kreatywni i młodzi duchem

· mieć wysokie umiejętności komunikacji interpersonalnej

· mieć łatwość w prowadzeniu rozmów, także telefonicznych

· z łatwością redagować teksty prasowe oraz oficjalne pisma

· znać i potrafić obsługiwać programy graficzne: Corel Draw oraz Adobe Photoshop

· mieć rozwinięty zmysł estetyczny

· znać nowoczesne narzędzia marketingowe

Prezentacja firmy

Duża Organizacja Pożytku Publicznego zajmująca się profesjonalną ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media