Specjalista ds. Marketingu – branża rolnicza

Adecco Poland Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zadania:
• Planowanie i realizacja działań marketingowych i PR;
• Współpraca z mediami rolniczymi oraz drukarniami;
• Inicjowanie, koordynowanie, realizacja kampanii reklamowych;
• Bieżący pomiar i analiza skuteczności działań marketingowych;
• Współudział w opracowywaniu materiałów graficznych (kooperacja z marketingiem w centrali);