Specjalista ds. marketingu - Account manager - Marketing Automation

Benhauer Sp. z o.o.

Kraków, 31-123, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Benhauer sp. z o.o. poszukuje osób do prowadzenia projektów marketingowych i pracy w wiodącym systemie marketing automation - SALESmanago.

SALESmanago jest jednym z pierwszych w Europie systemów klasy Marketing Automation i największą w Polsce platformą tego typu. To polski produkt, z którego korzysta prawie 1000 firm w całej Europie. Kluczowymi klientami spółki są największe w Polsce sklepy internetowe, sieci handlowe i usługowe m.in. Merlin, Komputronik, Yves Rocher, Rainbow Tours, Travelplanet, Jean Louis David oraz banki wśród których największym jest Getin Bank. Bardzo liczną grupę użytkowników SALESmanago stanowią małe i średnie firmy.

Oferujemy:

  • pracę przy projektach bardzo znanych polskich i zagranicznych firm
  • możliwość zdobycia unikalnej wiedzy i doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się dziedzinie marketing automation
  • pracę w miłej atmosferze i młodym zespole
  • brak nudy, parzenia kawy - tylko konkretna praca dająca masę satysfakcji
  • dobrą lokalizację biura w centrum Krakowa

 Obowiązki:

  • samodzielne prowadzenie projektów marketingowych
  • bezpośredni kontakt z Klientem
  • wdrażanie automatyzacji marketingu i sprzedaży
  • koordynacja prac zespołu produkcyjnego
  • optymalizowanie procesów marketingowych i sprzedażowych Klienta

Wymagania

  • umiejętność zarządzania czasem i planowania
  • dobra organizacja pracy
  • inicjatywa i zaangażowanie
  • terminowość i rzetelność
  • kultura osobista
  • dobra znajomość Internetu
  • dobra znajomość zagadnień związanych z marketingiem
  • znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

SALESmanago Marketing Automation w raporcie FT1000 Financial Times to 26... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media