Specjalista ds. marketing automation i marketing online

Wolters Kluwer S.A.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Wolters Kluwer jest wiodącym dostawcą oprogramowania, usług informacyjnych i wydawniczych. Narzędzia i rozwiązania te skierowane są do profesjonalistów z rynku prawnego, usług korporacyjnych, finansów, podatków, księgowości, HR. Skupiamy się na dostarczaniu wysokiej jakości informacji cyfrowej, w szerokiej gamie formatów mobilnych i internetowych, oprogramowania i rozwiązań workflow.

Główne zadania

  • Nadzór, realizacja i raportowanie kampanii marketingowych z użyciem narzędzi marketing automation;
  • Tworzenie strategii i rozwój marketing automation;
  • Obsługa narzędzi do marketing automation;
  • Prowadzenie stałego wsparcia promocyjnego w środowisku online;
  • Ścisła współpraca z działami marketingu (prowadzenie kalendarza akcji na produkty elektroniczne, koordynacja akcji).

Wymagania

  • Wiedza z zakresu marketing automation
  • Doświadczenie w realizacji kampanii marketingowych online – mile widziane udokumentowane prowadzenie działań na rynku B2B;
  • Wiedza z zakresu analityki internetowej, w szczególności jej wykorzystania w prowadzeniu skutecznych działań marketingowych;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (znajomość j. Niemieckiego będzie dodatkowym atutem);
  • Zdolności interpersonalne niezbędne do utrzymywania dobrych i efektywnych relacji w ramach organizacji i poza nią;
  • Bardzo dobra organizacja pracy, terminowość, sumienność.

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Rozwój i ciekawe wyzwania zawodowe – udział w projekcie wdrażania strategii marketing automation na poziomie korporacyjnym;
  • Pakiet szkoleń w zakresie obsługi narzędzi MA;
  • Pracę z dynamicznym i energicznym zespole;
  • Dostęp do profesjonalnej literatury;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Biuro w nowoczesnym budynku w samym centrum Warszawy (400 metrów od Metra Rondo Daszyńskiego).
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.