Specjalista ds. Logistyki

BALANS POLAND Sp. z o.o.

Sosnowiec, śląskie

Od: BALANS POLAND Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Sosnowiec

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Logistyka, Praca Administracja biurowa

Firma Balans Poland Sp. z o. o. (nr certyfikatu 5177), specjalizująca się m.in. w rekrutacji na stanowiska średniego i wyższego szczebla, poszukuje Kandydatów i Kandydatek na stanowisko specjalista ds. logistyki. Naszym Klientem jest przedsiębiorstwo wyspecjalizowane w produkcji zaawansowanych technologicznie elementów z tworzyw termoplastycznych i montażu dla przemysłu motoryzacyjnego.

miejsce pracy: Sosnowiec

Zadania na stanowisku pracy:

  • zaopatrzenie materiałowe (programowanie dostaw materiałowych zgodnie z zamówieniem klienta, zamawianie transportu, kontrola dostaw materiałowych w systemie DCI, utrzymanie właściwych zapasów magazynowych)
  • obsługa systemu AS400 oraz systemu DCI (programowanie dostaw, konsolidacja, kontrola ruchów magazynowych, inwentaryzacja, kontrola wysyłek, tworzenie planów sprzedaży)
  • przekazywanie planów produkcyjnych do odpowiednich działów
  • potwierdzanie wysyłek do klienta
  • monitorowanie dostaw oraz wysyłek
  • prowadzenie dokumentacji
  • analizy logistyczne

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • mile widziana znajomość innych języków na poziomie komunikatywnym
  • dobra obsługa komputera oraz znajomość programów specjalistycznych
  • gotowość do podróży służbowych
  • zdolności organizacyjne, umiejętność radzenia sobie ze stresem, umiejętność pracy pod presją czasu, kreatywność, komunikatywność.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w intensywnie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego i wewnętrznego awansu
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w branży Automotive

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji CV.

Informujemy, iż odpowiadamy na wybrane zgłoszenia.