Opis stanowiska pracy

Zagraniczna firma produkcyjna Inline Poland sp. z o.o. o ugruntowanej pozycji rynkowej, poszukuje pracownika na stanowisko:

SPECJALISTA DS. LOGISTYKI

IV/2016

Zadania:

  • Wsparcie Kierownika Logistyki w zakresie obszarów Transportu, Magazynów,
  • Analiza i optymalizacja procesów magazynowych,
  • Rozwój i monitorowanie systemu KPI
  • Kontakt z dostawcami usług logistycznych
  • Koordynacja rozmaitych projektów z zakresu łańcucha dostaw -

Wymagania:

  • 2 lata doświadczenia w obszarze logistyki
  • Teoretyczne podstawy z zakresu logistyki i gospodarki magazynowej
  • Wysoka kultura, precyzja i przejrzystość w komunikacji
  • Dobra znajomość MS Excel - m.in. tworzenie tabel przestawnych
  • Język angielski na poziomie min. B2
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołami i/lub projektami
  • Mile widziana znajomość technik i narzędzi z metodologii Lean Management oraz filozofii Kaizen

Oferujemy:

  • Nowoczesne i przyjazne środowisko pracy
  • Możliwość wszechstronnego i twórczego zaangażowania w tworzenie procesów logistycznych w przedsiębiorstwie
  • Szerokie możliwości rozwoju

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie w ciągu 14 dni od ukazania się ogłoszenia CV ze zdjęciem i listem motywacyjnym na nr skrzynki

Na aplikacji prosimy o umieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy oraz niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883)”.

Prezentacja firmy

Zagranicza firma produkcyjna - produkcja opakowań.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka