Specjalista ds. Logistyki

Whirlpool Corporation

Łódź, łódzkie

Whirlpool Europe, Middle East & Africa (EMEA) zatrudnia około 22,000 osób, posiada biura komercyjne w 30 krajach w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce, a fabryki znajdują się w 7 krajach. Whirlpool EMEA w całości należy do spółki Whirlpool Corporation.

Whirlpool Corporation jest wiodącym światowym producentem i dostawcą dużego sprzętu AGD. Roczne wyniki sprzedaży w 2017 roku wyniosły około 21 miliardów dolarów. Zatrudnia 92,000 pracowników oraz posiada 70 centrów produkcyjno – technologicznych na całym świecie.

Produkty i marki takie, jak Whirlpool, KitchenAid, Maytag, Consul, Brastemp, Amana, Hotpoint, Bauknecht, Jenn-Air, Indesit są znane i obecne w ponad 170 krajach.

Łódź

Obecnie do oddziału Whirlpool w Łodzi poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • kontaktowanie się z przypisanymi dostawcami
  • zaopatrzenie w komponenty do produkcji
  • programowanie, monitorowanie i zarządzanie dostawami komponentów i wysyłkami materiałów w zależności od bieżących potrzeb produkcyjnych
  • weryfikacja i utrzymanie odpowiedniego stanu zapasów magazynowych
  • dbałość o realizowanie podstawowych wskaźników logistycznych
  • organizowanie transportów krajowych i międzynarodowych
  • współpraca z pozostałymi jednostkami fabryki (produkcja, jakość, magazyn, zakupy) w zakresie prawidłowej realizacji planu produkcji

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego ( o kierunku logistyka lub pokrewne)
  • min 1-2 lata doświadczenia w obszarze logistyki
  • biegłej znajomości j .angielskiego , włoski mile widziany lub inny język np niemiecki
  • dobrej znajomość pakietu Ms Office ; znajomość systemu Sap mile widziana
  • umiejętności pracy pod presją czasu w środowisku międzynarodowym
  • umiejętności efektywnego komunikowania się, współpracy w zespole oraz dobrej organizacji pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość udziału w ciekawych projektach, możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego
  • możliwość pracy w dynamicznym środowisku międzynarodowym