Opis stanowiska pracy

Johnson Matthey Battery Systems to firma będąca europejskim liderem w produkcji litowo-jonowych systemów zasialania dla sektora rowerów i skuterów elektrycznych, elektronarzędzi, pojazdów elektrycznych i hybrydowych.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie i dokonywanie odpraw celnych eksportowych i importowych w procedurach uproszczonych i zwykłych
  • Sporządzanie i monitorowanie dokumentacji celnej i transportowej, w tym deklaracji INSTRASTAT
  • Współpraca z Urzędem Celnym i Agencjami Celnymi
  • Organizowanie transportu materiałów wejściowych i wyrobów gotowych drogą lądową, morską i powietrzną

Oczekiwania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Doświadczenie w pracy w dziale logistyki/transportu lub agencji celnej
  • Min. roczne doświadczenie w sporządzaniu dokumentacji celnej
  • Dobra znajomość przepisów i procedur celnych
  • Doświadczenie w zakresie użytkowania celnych systemów informatycznych i pakietu MS Office
  • Znajomość zasad handlu zagranicznego – m. in. reguły warunków handlowych INCOTERMS 2010
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Uprawnienia agenta celnego – pożądane
  • Dobra organizacja pracy, skrupulatność, koncentracja na wynikach
  • Dobre umiejętności komunikacyjne
  • Doświadczenie w pracy z programem SAP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej organizacji
  • Przyjazne środowisko pracy w nowoczesnym otoczeniu
  • Możliwość rozwoju zawodowego – zapewniamy szkolenia, zdobywanie uprawnień i kursy językowe
  • Dofinansowanie do wypoczynku oraz Kartę Multisport, ubezpieczenie na życie i opiekę medyczną na preferencyjnych warunkach

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku polskim i angielskim

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb aktualnych oraz przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez firmę Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o. o. (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, tekst jednolity: Dz.U. z 2002r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)

Prezentacja firmy

Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja Publiczna