Specjalista ds. Logistyki

Hangsen Sp. z o.o.

Bytom, śląskie

Od: Hangsen Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Bytom

Hangsen Europe jest częścią Hangsen Holding – światowego producenta e-płynów i lidera w branży produkującej elektroniczne papierosy. Wspieramy rozwój stale powiększającej się sieci dystrybutorów oraz dostarczamy produkty i usługi OEM dla największych detalistów na całym świecie. Do produkcji używamy naturalnych składników pochodzących z Włoch, Francji, USA i Hiszpanii.

Aktualnie poszukujemy doświadczonych kandydatów, którzy chcą pracować w dynamicznym, międzynarodowym otoczeniu, na stanowisku:

                                                SPECJALISTA DS. LOGISTYKI

Miejsce pracy: BYTOM

ZADANIA

1. Organizowanie wysyłek.

2. Współpraca z krajowymi i zagranicznymi firmami transportowymi.

3. Wyjaśnienie reklamacji powstałych w czasie transportu.

4. Przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją wysyłkową.

5. Ścisła współpraca z magazynem i zakupami

WYMAGANIA

1. Min. 2-letnie doświadczenie na stanowiskach związanych z logistyką, procesami magazynowymi.

2. Dobra znajomość języka angielskiego – język będzie wykorzystywany w codziennej pracy.

3. Znajomość procesów logistycznych – w szczególności magazyn / transport.

4. Dobra znajomość pakietu MS Office.

5. Znajomość systemu ERP będzie dodatkowym atutem.

6. Nastawienie na realizację postawionych celów.

7. Umiejętność poszukiwania rozwiązań w trudnych sytuacjach.

8. Bardzo dobra organizacja pracy.

Zainteresowany osoby prosimy o przesłanie swojego cv.

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.