HRK S.A.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży motoryzacyjnej, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:
Specjalista ds. logistykiMiejsce pracy: Bolesławiec, Zgorzelec, Wykroty, Żary, Zielona Góra
Zakres obowiązków:
  • analiza potrzeb materiałowych i zarządzanie przepływem materiałów
  • sporządzanie prognoz dotyczących zakupu surowców
  • współpraca z dostawcami i klientami zagranicznymi
  • organizacja transportu i tworzenie planów transportowych
  • nadzór nad terminowością dostaw i udział w projektach optymalizujących łańcuch dostaw

Od kandydatów oczekujemy:
  • wyższe wykształcenie kierunkowe
  • rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • dobrej znajomości MS Office
  • samodzielności i dobrej organizacji pracy

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego i udział w ciekawych projektach
  • podstawa wynagrodzenia + system premiowy
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych, w tym prywatna opieka medyczna

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.