Opis stanowiska pracy

Polskie przedstawicielstwo handlowe dużej, międzynarodowej firmy inżynieryjnej poszukuje do swojej centrali w Bielsku-Białej osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Logistyki

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego,
  • kilkuletnia praktyka na podobnym stanowisku .
  • dodatkowym atutem będzie umiejętność obsługi programu SAP.

Firma oferuje stałą umowę o pracę, szkolenia , atrakcyjne warunki płacowe.

Prezentacja firmy

John Crane is more than just one of the world’s leading providers... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców