Opis stanowiska pracy

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

- Realizacja zleceń powierzonych przez przełożonego
- Odprawy celne współpraca z Agencjami Celnymi, Urzędem Celnym
- Nadzór nad magazynami firmy,
- Organizacja i kontrolowanie dostaw towarów,
- Przygotowanie dokumentów przewozowych,
- Współpraca z działem sprzedaży i innymi działami w firmie,
- Współpraca za oddziałami firmy w innych krajach.

Wymagania

Wymagania:

- Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
- Praktyczna wiedza z zakresu transportu, spedycji, logistyki,
- Wiedza poparta doświadczeniem z zakresu importu/exportu towarów,
- Biegła znajomość języka angielskiego.
- Wykształcenie- preferowane wyższe (mile widziane z zakresu logistyki).
- Samodzielność i dokładność w działaniu,
- Umiejętność identyfikacji problemów.
- Dobra znajomość MS Outlook, MS Excel,
- Dyspozycyjność, kreatywność,
- Łatwość uczenia się, otwartość na nowe wyzwania.
- Umiejętność analitycznego myślenia
- Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:
- Samodzielność w realizacji zadań;
- Możliwość rozwoju zawodowego.
- Praca w międzynarodowej firmie.
- Przyjazną atmosferę pracy.

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim za pośrednictwem aplikacji.

Prezentacja firmy

Firma DGM Distribution Sp. z o.o. jest jednym z liderów brytyjskiego i e... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Logistyka