Specjalista ds. logistyki z językiem angielskim

Petecki Sp. z o.o.

Gostynin, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Wiodący producent stolarki okiennej i drzwiowej z PCV I ALUMINIUM
poszukuje kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA ds. LOGISTYKI z językiem angielskim

Miejsce pracy: Gostynin
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

Kompleksową obsługę (planowanie i organizację) spedycyjną transportów drogowych
Kontakt i utrzymywanie dobrych relacji z klientami oraz podwykonawcami
Przygotowywanie dokumentów wywozowych
Wprowadzanie niezbędnych danych do systemu
Nadzorowanie pracy kierowców
Raportowanie z wykonanych zadań

Oferujemy:

atrakcyjne warunki pracy w nowoczesnej i renomowanej firmie
możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska i osiąganych wyników pracy
niezbędne narzędzia pracy.

Wymagania

wykształcenie wyższe
Minimum 2-letnie doświadczenie w logistyce - wymóg konieczny
Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
Znajomość przepisów dotyczących transportu
Umiejętność podejmowania decyzji w sytuacjach stresujących
Dobra organizacja pracy własnej
Umiejętność współpracy w zespole
Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów, elastyczność
Samodzielność

Prezentacja firmy

Firma PETECKI powstała w 1995 r. w Łodzi. Już od samego początku ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców